X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Upload
sk: Nahrať

en: User
sk: Používateľ

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Media
sk: Médiá

en: Operation
sk: Operácia

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: Bundle
sk: Zväzok

en: The file could not be uploaded.
sk: Súbor nemôže byť nahratý.
