X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: Menu
sl: Meni

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Upload
sl: Nalaganje

en: User
sl: Uporabnik

en: Location
sl: Mesto

en: Widget
sl: Gradnik
