X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Menu
sv: Meny

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Upload
sv: Ladda upp

en: User
sv: Användare

en: Location
sv: Plats

en: Operation
sv: Funktion

en: Upload file
sv: Ladda upp fil

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Send Message
sv: Skicka meddelande

en: Sex
sv: Kön

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Config
sv: Konfiguration

en: The file could not be uploaded.
sv: Filen kunde inte laddas upp.
