X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Menu
ta: பட்டி

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Location
ta: இடம்
