X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Menu
tr: Menü

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Upload
tr: Yükle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Location
tr: Konum

en: Media
tr: Medya

en: Widget
tr: Arayüz kontrolü (widget)

en: Operation
tr: İşlem

en: Upload file
tr: Dosya yükle

en: Token
tr: Simge

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Config
tr: Yapılandırma

en: The file could not be uploaded.
tr: Dosya karşıya yüklenemedi.
