X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Menu
uk: Меню

en: Updated
uk: Оновлено

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Upload
uk: Викласти

en: User
uk: Користувач

en: Location
uk: Місце розташування

en: Media
uk: Медіа

en: Widget
uk: Віджет

en: Operation
uk: Дія

en: Nickname
uk: Псевдонім

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: Token
uk: Замінник

en: User List
uk: Список користувачів

en: OpenID
uk: Служба OpenID

en: Send Message
uk: Надіслати повідомлення

en: Sex
uk: Стать

en: Bundle
uk: Пакет

en: Add Image
uk: Додати зображення

en: Config
uk: Конфіґурація

en: The file could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти файл.

en: Material
uk: Матеріал
