X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: The file could not be uploaded.
bo: ཡིག་ཆ་དེ་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་མི་ཐུབ།
