X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Import
br: Enporzh

en: Menu
br: Lañser
