X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (25 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: List
hi: सूची

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Message
hi: संदेश

en: Image
hi: चित्र

en: Name
hi: नाम

en: Import
hi: आयात करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Menu
hi: सूची

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: ID
hi: आईडी

en: Upload
hi: अपलोड

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Location
hi: स्थान

en: Media
hi: मीडिया

en: Operation
hi: काम

en: OpenID
hi: ओपेन-आईडी

en: Bundle
hi: पोटली
