X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè
