X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Save
is: Vista

en: Menu
is: Valmynd

en: Updated
is: Uppfært

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: Upload
is: Hlaða upp

en: User
is: Notandi

en: Location
is: Staðsetning

en: Media
is: Margmiðlunarefni
