X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: User
lv: Lietotājs

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Media
lv: Multivide

en: Widget
lv: Logrīks

en: Operation
lv: Operācija

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Token
lv: Marķieris

en: Send Message
lv: Sūtīt ziņojumu

en: Bundle
lv: Komplekts

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.
