X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Menu
my: မီနူး

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
