X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: User
pl: Użytkownik

en: Location
pl: Położenie

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Operation
pl: Czynność

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Token
pl: Wzorzec

en: Add Config
pl: Dodaj konfigurację

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Config
pl: Konfiguracja

en: The file could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku.
