X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Upload
ps: پورته کول

en: User
ps: غړی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Widget
ps: کاروونی

en: Bundle
ps: بنډل
