X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Menu
ur: مینیو

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: OpenID
ur: اوپن آئی ڈی)OpenID(

en: Bundle
ur: بنڈل
