X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Upload
af: Oplaai

en: User
af: Gebruiker

en: Location
af: Ligging

en: Operation
af: Operasie
