X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Menu
az: Menyu

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Location
az: Məkan

en: Widget
az: Vidcet

en: Bundle
az: Paket

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.
