X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Menu
bn: মেনু

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Upload
bn: আপলোড

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Location
bn: অবস্থান

en: Media
bn: মাধ্যম
