X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Menu
ca: Menú

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Upload
ca: Puja

en: User
ca: Usuari

en: Location
ca: Localització

en: Media
ca: Multimèdia

en: Widget
ca: Giny

en: Operation
ca: Operació

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Send Message
ca: Envia el missatge

en: Sex
ca: Sexe

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Config
ca: Configuració

en: The file could not be uploaded.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer.

en: No menus available.
ca: Cap menú disponible.
