X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Upload
cs: Nahrát

en: User
cs: Uživatel

en: Location
cs: Místo

en: Media
cs: Média

en: Operation
cs: Operace

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: The file could not be uploaded.
cs: Soubor nelze nahrát.
