X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Menu
cy: Dewislen

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Location
cy: Lleoliad

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: OpenID
cy: IDAgored

en: The file could not be uploaded.
cy: Ni ellir llwytho'r ffeil i fyny.
