X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: List
da: Vis

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: Updated
da: Opdateret

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: Location
da: Lokation

en: Operation
da: Handling

en: Nickname
da: Kælenavn

en: Upload file
da: Upload fil

en: Token
da: Symbol

en: Send Message
da: Send besked

en: Sex
da: Køn

en: Config
da: Konfigurér

en: The file could not be uploaded.
da: Filen kan ikke uploades.
