X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: Menu
eo: Menuo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: User
eo: Uzanto

en: Location
eo: Loko

en: Operation
eo: Operacio

en: Bundle
eo: Fasko
