X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (31 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: Subscribe
es: Suscribirse

en: Edit
es: Editar

en: Message
es: Mensaje

en: Image
es: Imagen

en: Name
es: Nombre

en: Import
es: Importar

en: Save
es: Guardar

en: Menu
es: Menú

en: Updated
es: Actualizado

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Upload
es: Subir al servidor

en: User
es: Usuario

en: Location
es: Ubicación

en: Media
es: Multimedia

en: Widget
es: Control

en: Operation
es: Operación

en: Nickname
es: Alias

en: Upload file
es: Subir archivo

en: Token
es: Comodín

en: Send Message
es: Enviar mensaje

en: Sex
es: Sexo

en: Bundle
es: Paquete

en: Add Image
es: Añadir imagen

en: The file could not be uploaded.
es: El archivo no pudo ser subido.
