X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Menu
et: Menüü

en: Updated
et: Uuendatud

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: User
et: Kasutaja

en: Location
et: Asukoht

en: Media
et: Meedia

en: Widget
et: Vidin

en: Operation
et: Operatsioon

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Bundle
et: kogum

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.
