X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیام

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: Menu
fa: منو

en: Updated
fa: به‌روز

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: ID
fa: شناسه

en: Upload
fa: بارگذاری

en: User
fa: کاربر

en: Location
fa: مکان

en: Media
fa: رسانه

en: Widget
fa: ساختار

en: Operation
fa: عملکرد

en: Upload file
fa: بارگذاری فایل

en: Token
fa: توکن

en: Send Message
fa: ارسال پیام

en: Bundle
fa: بسته

en: The file could not be uploaded.
fa: فایل نتوانست بارگذاری شود.
