X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to fy translation catalogue (9 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Message
fy: Berjocht

en: Save
fy: Bewarje

en: Upload
fy: Uploade

en: User
fy: Brûker
