X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: Menu
gl: Menú

en: Updated
gl: Actualizado

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Upload
gl: Subir

en: User
gl: Usuario/a

en: Location
gl: Localización

en: Media
gl: Medios

en: Widget
gl: Control

en: Operation
gl: Operación

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Token
gl: Símbolos

en: Send Message
gl: Enviar mensaxe

en: Bundle
gl: Paquete

en: Config
gl: Configuración

en: The file could not be uploaded.
gl: Non se puido subir o ficheiro.
