X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Location
gu: સ્થાન

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Bundle
gu: બંડલ
