X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: List
it: Elenco

en: Subscribe
it: Registrati

en: Edit
it: Modifica

en: Message
it: Messaggio

en: Image
it: Immagine

en: Name
it: Nome

en: Import
it: Importa

en: Save
it: Salva

en: Updated
it: Aggiornato

en: Upload
it: Carica

en: User
it: Utente

en: Location
it: Posizione

en: Operation
it: Operazione

en: Upload file
it: Caricamento del file

en: Sex
it: Sesso

en: Config
it: Configurazione

en: The file could not be uploaded.
it: Il file non può essere caricato

en: Material
it: Materia
