X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: Image
ja: 画像

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Save
ja: 保存

en: Menu
ja: メニュー

en: Updated
ja: 更新

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Upload
ja: アップロード

en: User
ja: ユーザー

en: Location
ja: 場所

en: Media
ja: メディア

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Operation
ja: 操作

en: Nickname
ja: ニックネーム

en: Upload file
ja: ファイルのアップロード

en: Token
ja: トークン

en: User List
ja: ユーザー一覧

en: Bundle
ja: バンドル

en: Add Image
ja: 画像の追加

en: Config
ja: 設定

en: The file could not be uploaded.
ja: ファイルがアップロードできませんでした。
