X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Upload
kk: Жүктеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Location
kk: Орналасуы

en: Operation
kk: Операция
