X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Menu
ku: پێڕست

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Upload
ku: بارکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Location
ku: شوێن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Operation
ku: کردار

en: The file could not be uploaded.
ku: ئەم پەڕگەیە نەتوانرا باربکرێت.
