X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: User
mg: Mpampiasa
