X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Menu
mn: Цэс

en: Upload
mn: Оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Location
mn: Байрлал

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
