X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Upload
nn: Last opp

en: User
nn: Brukar

en: Location
nn: Stad
