X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: List
pt: Lista

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: Image
pt: Imagem

en: Name
pt: Nome

en: Import
pt: Importar

en: Save
pt: Guardar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: User
pt: Utilizador

en: Location
pt: Localização

en: Operation
pt: Operação

en: The file could not be uploaded.
pt: O ficheiro não pôde ser carregado.
