X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Menu
ro: Meniu

en: Updated
ro: Actualizat

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Upload
ro: Încarcă

en: User
ro: Utilizator

en: Location
ro: Locația

en: Operation
ro: Operație

en: Token
ro: Simbol

en: Bundle
ro: Pachet

en: Config
ro: Configurație

en: The file could not be uploaded.
ro: Fișierul nu a putut fi încărcat.
