X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Menu
ru: Меню

en: Updated
ru: Обновлено

en: Timestamp
ru: Время

en: Upload
ru: Закачать

en: User
ru: Пользователь

en: Location
ru: Место

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Widget
ru: Виджет

en: Operation
ru: Действие

en: Upload file
ru: Загрузить файл

en: Token
ru: Токен

en: Send Message
ru: Отправить сообщение

en: Bundle
ru: Набор

en: Add Image
ru: Добавить изображение

en: Config
ru: Конфигурация

en: The file could not be uploaded.
ru: Файл не может быть загружен.

en: Last Access
ru: Последний вход
