X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Image
ta: படம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: User
ta: பயனர்

en: Location
ta: இடம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: Operation
ta: செயல்

en: OpenID
ta: திறந்தகுறி

en: Bundle
ta: பொதி

en: The file could not be uploaded.
ta: கோப்பை தரவேற்ற இயலவில்லை.
