X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Menu
th: เมนู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Media
th: สื่อ

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: User List
th: รายชื่อผู้ใช้

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Material
th: วัสดุ

en: Remark
th: หมายเหตุ
