X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Location
ug: ئورنى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Operation
ug: مەشغۇلات
