XY Grid Layouts (3.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Layout
nl: Lay-out

en: Id
nl: ID

en: Full
nl: Volledig

en: Grid
nl: Raster

en: Classes
nl: Klassen

en: About
nl: Over

en: Fluid
nl: Vloeiend

en: Custom wrappers
nl: Aangepaste wrappers

en: Wrapper for @region
nl: Wrapper voor @region
