XY Grid Layouts (3.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Type
ru: Тип

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Layout
ru: Макет

en: Padding
ru: Внутренний отступ

en: Full
ru: Полный

en: Grid
ru: Сетка

en: Classes
ru: Классы

en: About
ru: Информация

en: Margins
ru: Отступы

en: Custom wrappers
ru: Пользовательские обёртки

en: Wrapper for @region
ru: Обёртка для @region

en: Breakpoint
ru: Точка останова
