XY Grid Layouts (3.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Type
ar: النوع

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Layout
ar: التنسيق

en: Full
ar: كامل

en: Grid
ar: شبكة

en: About
ar: حول

en: Breakpoint
ar: نقطة توقف
