XY Grid Layouts (3.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Type
et: Liik

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Layout
et: Paigutus

en: Id
et: ID

en: Full
et: Täielik

en: Grid
et: Ruudustik

en: Classes
et: Klassid

en: About
et: Programmist

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
