XY Grid Layouts (3.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Type
is: Gerð

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Layout
is: Útlit

en: Grid
is: Grind

en: About
is: Um
