XY Grid Layouts (3.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Full
lt: Pilnas

en: Grid
lt: Tinklelis

en: About
lt: Apie
