XY Grid Layouts (3.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Type
pl: Typ

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Layout
pl: Układ

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Full
pl: Pełny

en: Grid
pl: Siatka

en: Classes
pl: Klasy

en: About
pl: O stronie

en: Fluid
pl: Płynna

en: Custom wrappers
pl: Pojemniki własne
